Pierwsza liga z Totolotkiem!

W I lidze odbędzie się dzisiaj pięć spotkań. Pierwsze z nich rozpocznie się już o godzinie 12:15. Naprzeciwko siebie staną wtedy drużyny Termalicy Bruk-Bet Nieciecza i GKS Tychów. Faworytem spotkania jest oczywiście nadspodziewanie dobrze grająca w tym sezonie ekipa gospodarzy. Termalica jest naprawdę w rewelacyjnej formie. W tej chwili to najlepsza ekipa I ligi. Mecz z GKS-em Tychy ma tylko potwierdzić tę tezę.

zwycięstwo Termalicy: 1,70__________remis: 3,35__________zwycięstwo GKS Tychów: 4,50

Drugie dzisiejsze spotkanie to: Widzew Łódź – Stomil Olsztyn. Godzina jego rozpoczęcia to 12:30. Mecz ten będzie transmitowany na kanale Orange Sport. Tydzień temu gospodarze nieoczekiwanie wygrali w Gdyni z Arką. W klubie zapanowała euforia. Euforia która może go ponieść do kolejnego zwycięstwa, tym bardziej, że Stomil Olsztyn nie należy do mocarzy Pierwszej ligi, a raczej do słabszych zespołów tej klasy rozgrywkowej.

zwycięstwo Widzewa Łódź: 1,95______remis: 3,20______zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,60

Dwa kolejne spotkania zostaną rozegrane o godzinie 17:00. W pierwszym z nich Flota podejmie Sandecję. Tabela wskazuje, że minimalnie wyżej są w niej goście. Jednak jest to różnica tylko jednego punktu. Prawdę mówiąc zarówno jedni jak i drudzy prezentują się przeciętnie. Jest to bardzo podobny poziom przeciętności. Bardzo więc możliwe, że szykuje się nam mecz na remis.

zwycięstwo Floty Świnoujście: 2,25____remis: 3,10____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,00

W równoległym spotkaniu Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Minimalnym faworytem bukmacherów Totolotka są Piłkarze z Chojnic, jednak jeśli by spojrzeć w tabelę, to większe szanse trzeba przyznać jednak gościom z Ząbek, którzy zajmują szóste miejsce w tabeli i dotychczas nie przegrali jeszcze meczu. Natomiast Chojniczanka jest ostatnia w lidze.

Zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,50____remis: 3,05____zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 2,65

Zmagania na pierwszoligowych boiskach kończy spotkanie Wigier Suwałki z Olimpią Grudziądz.  Mecz ten zaplanowano na godzinę 19:45. Raczej nie mamy tu co liczyć na wielkie fajerwerki. Chyba, że ewentualnie ze strony Olimpii. Goście są jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy. Może w tym sezonie tego nie pokazują, ale potrafią grać naprawdę widowiskowo. Nawet jeśli przegrywają, to czynią to z rozmachem. Spodziewamy się tu mało składnej gry, jednak sporej ilości bramek, i to zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

Zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,50_____remis: 3,05_____zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,65

Zapraszamy do typowania Pierwszej ligi razem z Totolotkiem.  Aktualną ofertę bukmacherską na wszystkie pierwszoligowe spotkania można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/Sportsbook.aspx?CMP=Polska%201%20liga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *