Typujemy niedzielne spotkania Ekstraklasy!

Nie zwalniamy ekstraklasowego tempa. Jak zwykle w niedziele- rozgrywane będą rozgrywane trzy spotkania. Czego możemy się w nich spodziewać, i przede wszystkim jakich ciekawych kursów bukmacherskich?

I tak o godzinie 15:30 Lechia Gdańsk podejmie Ruch Chorzów. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Family. Faworytem są oczywiście gospodarze, jednak forma Lechii jest ostatnio bardzo nierówna. Natomiast Ruch po słabym początku sezonu po woli podnosi się z kolan i z meczu na mecz poczyna sobie coraz lepiej. Na przebieg meczu może mieć wpływ fakt, że Niebiescy w tygodniu musieli rywalizować w europejskich pucharach, gdzie rozegrali 120 minut. Niestety przegrali mecz z Metalistem i teraz mogą być po prostu zmęczeni tą rywalizacją. To może przeszkadzać, i z pewnością będzie atutem Lechii, której zawodnicy są wypoczęci, i zapewne nie mogą się już doczekać tego pojedynku.

zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,82_______remis: 3,30_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 4,40

Równolegle swój ekstraklasowy pojedynek rozegra Podbeskidzie Bielsko Biała. Wobec obecnej naprawdę niezłej formy Górali, chyba w każdym innym meczu byli by faworytem. Jeśli jednak do Bielska przyjeżdża Legia, to rolę faworyta należy jednak oddać mistrzom Polski. Goście są w stanie rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść nawet w rezerwowym składzie, a bardzo prawdopodobne, że Henning Berg znów postanowi poeksperymentować i i składzie Legionistów zobaczmy kilku młodych graczy, nieznanych szerszemu gronu odbiorców. Transmisja ze spotkania Podbeskidzia z Legią Warszawa w Canal+ Family.

zwycięstwo Podbeskidzia:4,50_______remis: 3,40_______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,78

Lech zagra po raz drugi pod  wodzą trenera tymczasowego, jakim jest Krzysztof Chrobak. Po meczu z Cracovią zespół ma być już oddany w ręce Macieja Skorży. Czy Maćkowi uda się przejąć zespół w dobrej atmosferze? Taka z pewnością będzie, jeśli Cracovia odjedzie do Krakowa z zerową zdobyczą punktową. Nie powinno być o to szczególnie trudno, gdyż goście prezentują fatalny futbol. Przegrywają z kim popadnie, obojętnie czy to u siebie czy na wyjazdach. Należy wspomnieć też o tym, że Kolejorz niezależnie od formy, zawsze miał patent na Cracovię. Wystarczy wspomnieć choćby ostatni mecz między tymi rywalami, zakończony wynikiem aż 6:1, właśnie dla Lecha. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,62__________remis: 3,50__________zwycięstwo Cracovi: 5,50

Wszystkie spotkania T-Mobile Ekstraklasy można już typować na naszej stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa . Zapraszamy do wspólnego typowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *