Piłkarska sobota w zakładach bukmacherskich

Dzisiaj odbędzie się szereg spotkań ligowych. Które z nich prezentują się na tyle ciekawie, by można było spróbować je typować? Naszym zdaniem jest kilka meczów, wartych uwagi.

A zaczynamy od anglii, i pojedynku Burnley z Manchesterem United. To coś niepojętego, że Czerwone Diabły przejął tak znakomity szkoleniowiec jak van Gaal, i notuje z tą drużyną falstart. Porażka i remis w dwóch pierwszych kolejkach, i niedawna porażka w Pucharze Ligi w stosunku aż 0:4 z trzecioligowym Milton Keynes wystawia mu kiepskie świadectwo. Czerwone Diabły zrobią wszystko, by w końcu przełamać złą passę, a że stać ich na to, chyba nikomu nie trzeba o tym  specjalnie mówić. Tym bardziej, że Burnley przynajmniej na papierze wydaje się być drużyną słabszą. Czy będzie w istocie? Przekonamy się już od godziny 13:45, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek. Jego transmisja w Canal+ Sport.

zwycięstwo Burnley: 5,70_______remis: 3,70______zwycięstwo Manchesteru United: 1,60

Tuluza rozpoczęła sezon tak sobie, można nawet powiedzieć, że kiepsko. Piłkarze tej drużyny w trzech kolejkach Ligue zdobyli tyleż samo punktów. Teraz naprzeciw nich stanie Evian, który ma jeszcze mniej oczek. Jeśli gospodarze chcą iść do góry, a chcą (w klubie mówię się nawet o grze o puchary), to powinni wygrywać takie mecze, jak ten. Spotkanie Tuluzy z Evian rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Tuluzy: 1,85____________remis: 3,45____________zwycięstwo Evian TG: 4,55

Kolejne spotkanie, to pojedynek niemieckiej Bundesligi: Hamburger – Paderborn. Rozpocznie się ono o godzinie 15:30. Tydzień temu Paderborn zremisował 2:2 z Mainz, i był to mecz na swój sposób szalony, z wieloma zwrotami akcji. Chciało by się oglądać takich więcej. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy. To nieograna drużyna, w której owszem, jest dużo ambicji, ale może zabraknąć opanowania i piłkarskiego… wszystkiego. Dość powiedzieć, że każdy zawodnik z podstawowej jedenastki Hamburgera, która wystąpiła w pierwszej kolejce ma na swym koncie więcej występów w pierwszej Bundeslidze niż cały skład Padeborn. Ten fakt wiele mówi nam o tym pojedynku.

zwycięstwo Hamburgera: 1,78_________remis: 3,55_________zwycięstwo Paderborn: 4,15

Na koniec szlagierowy mecz inauguracji włoskiej Serie A. Deklaracje Romy są jasne- idziemy na mistrza! A jeśli tak, to trzeba zacząć wygrywać już od pierwszej kolejki. Łatwo nie będzie, bo Fiorentina ma naprawdę mocny skład. Jednak to Roma jest wicemistrzem Włoch, i pewne jest że u siebie z każdym rywalem gra tylko i wyłącznie o zwycięstwo. Łatwo nie będzie, dlatego spodziewamy się dobrego pojedynku. Początek meczu Romy z Fiorentiną o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane w N-Sport.

zwycięstwo Romy: 1,80____________remis: 3,45____________zwycięstwo Fiorentiny: 4,35

Zapraszamy do wspólnego typowania sobotnich spotkań ligowych. Kompletną ofertę kursową na wszystkie mecze możesz znaleźć już na stronie Totolotka: https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?DS=Pi%C5%82ka%20no%C5%BCna !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *