Typujemy niedzielne mecz Ekstraklasy!

W niedziele będziemy mieli do czynienia z dwoma spotkaniami rozgrywanymi w polskiej Ekstraklasie. Już o 15:30 przeniesiemy się do Warszawy, gdzie będziemy świadkami meczu: Legia Warszawa – Korona Kielce. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+ Sport.

Zdecydowanym faworytem meczu są mistrzowie Polski. Legia połyka kolejnych rywali. Zarówno w lidze jak i w pucharach. Korona ma być jej kolejną ofiarą. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że będzie to pojedynek najlepszej z najgorszą drużyną T-Mobile Ekstraklasy. Chyba każdy obiektywny obserwator rozgrywek ligowych w polce może się zgodzić z tym stwierdzeniem. Niewiele argumentów przemawia w tej chwili na korzyść Korony. Chyba tylko to, że Legioniści mogą trochę zlekceważyć rywala, tak jak miało to miejsce w pierwszej kolejce z GKS Bełchatów. Jednak trener gospodarzy- Henning Berg, jest już na tyle doświadczonym trenerem, że nie powinien popełnić drugi raz tego samego błędu.

zwycięstwo Legi Warszawa: 1,35_______remis: 4,50_______zwycięstwo korony Kielce: 8,40

Nieco później, bo o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Ruchu Chorzów z Lechem Poznań. Niebiescy właśnie zaczynają akcję odbijania się od ligowego dna. Jest już nieźle, bo udało się zremisować z Wisłą i ograć Piasta, jednak Lech to chyba najbardziej wymagający rywal w tym zestawieniu. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że Kolejorz nie jedzie do Chorzowa, żeby się bronić, a wręcz przeciwnie. Lechici na pewno zaatakują.  Szykuje się więc ciekawe spotkanie z wymianą ciosów z jednej i z drugiej strony. Naszym zdaniem padnie tu więcej niż jedna bramka, bardzo możliwe, że z obu stron. Pojedynek Ruchu z Lechem będzie transmitowany również w Canal+ Sport.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,85_______remis: 3,20_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,30

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Atrakcyjną ofertę bukmacherską na niedziele pojedynki można już znaleźć na stronie internetowej https://www.totolotek.pl/SportsBook.aspx?CMP=Polska%20Ekstraklasa .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *