Ekstraklasowa sobota w Totolotku

W sobotę w polskiej T-Mobile Ekstraklasie odbędą się trzy spotkania. Każda z par zapowiada się Ciekawie. Więc co też  nas czeka, i co na temat podanych spotkań sądzą bukmacherzy?

O 15:30 rozpocznie się mecz: Cracovia – Podbeskidzie Bielsko Biała. Mecz  ten będzie transmitowany w Canal+ Family, oraz w N-Sport. Gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa, jednak może to być trochę złudne. Pasy wygrały dotychczas tylko raz, z najsłabszą Koroną, i to wcale nie po wyraźnej przewadze, a Górale z Bielska Białej złapali właśnie wiatr w żagle i płyną, może nie ku czubie tabeli, ale na pewno ku bezpiecznym jej miejscu.  Jedni i drudzy nie odpuszczą, dlatego szykuje się twardy mecz. Czy dobry? Przekonamy się już wkrótce!

zwycięstwo Cracovi: 2,35__________remis: 3,15__________zwycięstwo Podbeskidzia: 2,95

Górnik Zabrze spotka się z Górnikiem Łęczna. W tym meczu faworytem są gospodarze. Beniaminek dobrze rozpoczął sezon, jednak to Zabrzanie są tym zespołem, który walczy o wyższe cele, i powinien uplasować się w górze tabeli, a żeby to osiągnąć, potrzebne są dobre wyniki z takim zespołem jak Łęczna. Przy odrobinie zaangażowania trzy punkty powinny zostać dziś na Rosvelta. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 1,90______remis: 3,30______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,90

To chyba największa niewiadoma kolejki. Może tu paść dosłownie każdy wynik. Forma obydwu zespołów jest sporą zagadką. Zarówno Jagiellonia Białystok  jak i Śląsk Wrocław, potrafią grać na dobrym poziomie, jak i zaliczyć ogromną wpadkę. Jaga gra u siebie, dlatego to jej przyznaje się większe szanse na odniesienie zwycięstwa. Spotkanie Jagielloni Białystok ze Śląskiem Wrocław będzie można zobaczyć w Canal+ Sport. Początek o godzinie 20:30.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,45____remis: 3,20____zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,75

Wszystkie kursy pochodzą z serwisu www.totolotek.pl . Zapraszamy Was do wspólnego typowania wyników Ekstraklasy właśnie na tej stronie internetowej. Życzymy wysokich wygranych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *