Typujemy środowe mecze Ligi mistrzów!

W środowych starciach czwartej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów czeka nas pięć kolejnych pojedynków. Komu przyjedzie rywalizować ze sobą w ten dzień, i jakie są przewidywania bukmacherów Totolotka wraz z kursami na poszczególne wyniki?

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 20:45. Poniżej przedstawiamy pary, jakie nas czekają. Prezentują się one następująco:

Slovan Bratysława – BATE Borysow

zwycięstwo Slovana Bratysława: 2,45_____remis: 3,20_____zwycięstwo BATE Borysow: 2,75

Aalborg – APOEL Nikozja

zwycięstwo Aalborga: 2,30________remis: 3,20________zwycięstwo AOPEL-u Nikozja: 3,00

Maribor – Celtic

zwycięstwo Mariboru: 2,65____________remis: 3,20____________zwycięstwo Celtiku: 2,55

Standard Liege – Zenit Sankt Petersburg

zwycięstwo Standardu Liege: 3,30__remis: 3,30__zwycięstwo Zenitu Sankt Petersburg: 2,10

Lille – FC Porto

zwycięstwo Lille: 2,65_____________remis: 3,00_____________zwycięstwo FC Porto: 2,70

Z podanych par, najciekawiej zapowiada się ostatnia, a więc pojedynek francuskiego Lille z portugalskim FC Porto. Obydwa kluby celują w Ligę Mistrzów. Bukmacherzy większe szanse przyznają gospodarzom, jednak w kwestii awansu stawiają jednak na Porto. Jak zakończy się pierwsza odsłona tej rywalizacji? Przekonaj się, oglądając ten mecz w Canal+ Sport. Polskim kibicom, szczególnie tym z Warszawy, niespecjalnie dobrze będzie się kojarzyła ekipa Celtiku Glasgow. Szkoci kuchennymi drzwiami weszli do czwartej rundy Champions League, i teraz zagrają w niej ze słoweńskim Mariborem. Wydaje się, że Celtic jest silniejszy, i powinien wyjść z tej rywalizacji zwycięsko. Spotkanie to będzie można zobaczyć w Canal+ Family 2. Transmisja meczu Stanatdu Liege z Zenitem będzie dostępna w Canal+ Family, a w N-Sport zobaczymy pojedynek Slovana Bratysłała z BATE.

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Ligi Mistrzów w www.totolotek.pl . Aktualna oferta bukmacherska na wspomniane mecze znajduje się już na stronie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *