Promocje na zakończenie Mundialu

Dziś odbędzie się pierwszy półfinał brazylijskiego mundialu! W promocji Bonus King każdego dnia czeka na Ciebie inna bonusowa atrakcja – sprawdź sportowy kalendarz.

Wtorek – Podwyższenie wygranej o 12% na MŚ – Brazylia vs Niemcy
Postaw we wtorek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem MŚ -Brazylia vs Niemcy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Środa – Podwyższenie wygranej o 12% na MŚ – Holandia vs Argentyna
Postaw w środę kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem MŚ – Holandia vs Argentyna i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Czwartek – AKO z Ligą Europy
Postaw w czwartek kupon z 4 lub więcej zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania LE (kwalifikację) i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Piątek – Stały bonus za Ligę Europejską (kobiet)
Postaw w piątek przynajmniej 200 złotych na dowolne mecze Ligi Europejskiej w siatkówce kobiet i odbierz bonus w wysokości 30 złotych!

Sobota – Podwyższenie wygranej o 12% na MŚ – Mecz o trzecie miejsce
Postaw w sobotę kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem o trzecie miejsce na MŚ i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Niedziela – Podwyższenie wygranej o 12% na MŚ – Finał MŚ
Postaw w niedzielę kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem finałowym MŚ i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Sprawdź bonusy na zakłady bukmacherskie 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *