Półfinały Mistrzostw Świata w zakładach

Przed nam kwintesencja Mistrzostw Świata czyli faza medalowa. Zagrają w niej same renomowane reprezentacje, szykuję się prawdziwa piłkarska uczta.

Brazylia vs Niemcy

Brazylia zagra z Niemcami w półfinale Mistrzostw Świata, niektórzy mogą powiedzieć, że jest to przedwczesny finał. Gospodarze przed tym meczem stracili swoją największą gwiazdę Neymara.

Kilka godzin po meczu lekarz kadry poinformował, że Neymar  doznał pęknięcia trzeciego kręgu lędźwiowego. Czeka go kilka tygodni przerwy i Brazylia we wtorkowym półfinale z Niemcami będzie musiała sobie radzić bez zawodnika, na którego liczyła najbardziej.

Taka wiadomość musiała mieć wpływ na kursy u bukmacherów. O ile wcześniej kurs wynosił dokładnie po 2,67 na wygraną Brazylii i Niemiec, to teraz kształtują się one inaczej: Brazylia 2,85, Niemcy 2,60.

W naszej ofercie dostępnych jest 52 różnych zakładów bukmacherskich na mecz Brazylii z Niemcami, ale jest też specjalna promocja na te spotkanie.

Należy postawić we wtorek (w dniu meczu) kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem MŚ – Brazylia vs Niemcy i aby zwiększyć swoją wygraną aż o 12%!

Brazylia: 2,85    Remis:  2,90     Niemcy 2,60

Holandia vs Argentyna

W drugim meczu półfinałowym Holandia zagra z Argentyną. Oranje awansowali do następnej rundy po wygranej w karnych (4:3) nad Kostaryką. Holandia swoją wyższość udowodniła dopiero w rzutach karnych, mimo wielu okazji w czasie meczu i dogrywki.

Po 24 latach Argentyna znów jest w strefie medalowej. Zwycięstwo nad Belgią dał jej gol Gonzalo Higuaina. Belgię stać było na dwa groźne, ale niecelne strzały głową. Albicelestes zasłużenie pokonali Czerwonych Diabłów .

Również przy okazji drugiego półfinału Totolotek przygotował ofertę promocyjną. Należy postawić zakład w środę z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem MŚ – Holandia vs Argentyna, aby zwiększyć swoją wygraną aż o 12%!

Holandia: 2,90  Remis: 3,00      Argentyna: 2,50

Oferta promocyjna na MŚ