Handicapy i Akumulatory w zakładach

Piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem dlatego też nie ma co się dziwić, że jest najczęściej obstawiania. Zakłady bukmacherskie są w Polsce częścią życia i typować możemy na wiele różnych sposobów, jeśli weźmiemy przeciętny mecz Ekstraklasy możemy wybierać z ponad 50 zakładów w tylko jednym spotkaniu, naprawdę to może przyprawić o zawrót głowy. Ktokolwiek szedł ulicą w Polsce może spotkać punkty przyjmowania zakładów Totolotek i nie ma różnicy czy jesteśmy w centrum miasta czy na jego peryferiach.

Obstawiać można wszystko od zdarzeń politycznych po programy telewizyjne, jednak i tak nie kwestionowaną królową jest piłka nożna. Szczególnie dużą popularnością cieszą się akumulatory (kilka zakładów sportowych na jednym kuponie) i to właśnie tej formie przyjrzyjmy się następnym akapicie.

Akumulatory pozwalają wnieść zakład i określoną ilość swoich środków na wyniki kilku meczów piłkarskich. Czym więcej zdarzeń umieszczamy, tym większy jest zwrot z danego kuponu, niestety wraz z tym wzrasta ryzyko. Wystarczy jeden zakład nietrafionym, aby nasz kupon poszedł do kosza. Często bukmacherzy oferują różnego rodzaju promocję na akumulatory aby cześć utraconych środków mogła wrócić do gracza. Jeśli już decydujemy się grać ten typ zakładów bukmacherskich, najlepiej jest umieścić 3 do 4 zdarzeń na kuponie – każde zdarzenie nie powinno mieć więcej niż 1,50, a najbezpieczniejszy kurs to 1,15 do 1,20.

Handicapy warto obstawiać w opcji zakładów na żywo, bo czasem może się nam trafić prawdziwa perełka. Dobrym przykładem jest tutaj niedawny mecz Legii Warszawa z Olimpią Grudziądz w Pucharze Polski. Nieoczekiwanie przeciwnik stołecznej drużyny prowadził do przerwy w Warszawie 1 do 0, wówczas kurs skoczył do góry na wygraną gospodarzy i wynosiły 2.35. Legia w drugiej połowie wyszła bardzo zdeterminowana i mecz wygrała 4 do 1.

Zachęcamy przy śledzeniu ofert czy promocji bukmacherskich, aby uważniej spojrzeć na handicapy  gdy mamy chęć obstawić spotkanie naszego faworyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *