Bonus King – piłkarski tydzień w Totolotku

Przed nami europejskie puchary oraz II kolejka Ekstraklasy. W promocji Bonus King każdego dnia czeka na Ciebie inna bonusowa atrakcja – sprawdź sportowy kalendarz.

Wtorek – Podwyższenie wygranej aż o 15% na kuponie

Postaw we wtorek kupon z minimalnym kursem 5.00 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem eliminacji do Ligi Mistrzów i zwiększ swoją wygraną aż o 15%!

Środa – AKO z Ligą Mistrzów

Postaw w środę kupon z 4 lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem eliminacji Ligi Mistrzów i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Czwartek – Podwyższenie wygranej aż o 12% na kuponie

Postaw w czwartek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem eliminacji do Ligi Europy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Piątek – Podwyższenie wygranej o 10% na kuponie

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną aż o 10%!

Sobota – Podwyższenie wygranej o 10% na kuponie

Postaw w sobotę kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Ekstraklasy i zwiększ swoją wygraną aż o 10%!

Niedziela – Stały bonus za EKSTRAKLASĘ

Postaw w niedzielę przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze polskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 15 złotych!

Zapraszamy do oferty zakładów bukmacherskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *