Bonus King – Mistrzowskie Promocje

Poznaliśmy ostatnich ćwierćfinalistów brazylijskiego mundialu! W promocji Bonus King każdego dnia czeka na Ciebie inna bonusowa atrakcja – sprawdź sportowy kalendarz.

Środa – Podwyższenie wygranej o 10% na Manta Hard ATP

Postaw w środę kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający minimum 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Manta Hard ATP Challenger (tenis) i zwiększ swoją wygraną aż o 10%!

Czwartek – AKO z Ligą Europy

Postaw w czwartek kupon z 4 lub więcej zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania LE (kwalifikację) i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Piątek – Podwyższenie wygranej o 12% na MŚ – Francja vs Niemcy

Postaw w piątek kupon z minimalnym kursem 4.00 zawierający przynajmniej 2 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem MŚ – Francja vs Niemcy i zwiększ swoją wygraną aż o 12%!

Sobota – Mecz dnia – Holandia vs Kostaryka

Postaw w sobotę kupon z min. 2 zdarzeniami zawierający mecz MŚ – Holandia vs Kostaryka i odbierz bonus 20% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Niedziela – Stały bonus za Ligę Światową

Postaw w niedzielę przynajmniej 200 złotych na dowolne mecze Ligi Światowej (siatkówka) i odbierz bonus w wysokości 20 złotych!