Typer na Mistrzostwa

Już 12 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Klientów Totolotka atrakcyjny konkurs „Typer Mistrzostw Świata”. Dla najlepszych Uczestników czeka wiele atrakcyjnych nagród. Konkurs będzie się odbywał na podobnych zasadach jak „Typer Ekstraklasy”. Szczegóły oraz regulamin zostanie udostępniony już wkrótce. Grać będzie można wyłącznie w punktach totolotka

 

Najważniejsze informacje:

1.  Konkurs  prowadzony  jest we wszystkich punktach przyjmowania zakładów sieci Totolotek w terminie od 12 czerwca do 13 lipca 2014 roku.

2. By wziąć udział w konkursie uczestnik musi posiadać aktywną kartę klubową Ligi Mix’u lub Bet Club.

3. U dział w konkursie „Typer Mistrzostw Świata” polega na typowaniu dokładnych wyników meczów piłkarskich rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

4. Konkurs będzie podzielony na sześć rund.

5. Za każdy trafiony typ danego meczu w zestawie, uczestnik konkursu otrzymuje punkty. Za wskazanie wyniku meczu (zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości): 3 pkt. Za wskazanie dokładnej liczby goli zdobytych przez drużynę gospodarzy: 2 pkt. Za wskazanie dokładnie liczby goli zdobytych przez drużynę gości: 2 pkt.

Dla najlepszych 10 Typerów każdej rundy w „ Rankingu Typer Rundy” liczne nagrody. Dla najlepszych 10 Typerów Mistrzostw Świata w łącznej klasyfikacji „Rankingu Typer Mistrzostw Świata„ przysługiwać będą liczne nagrody.

Typer Mundial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *