Poleć przyjaciela

Udział w promocji polega na zaproszeniu przez osobę posiadającą konto w serwisie (zwana dalej Osoba polecającą) swoich przyjaciół lub znajomych (zwana dalej Osobą zapraszaną) do rejestracji oraz skorzystania z usług świadczonych przez Organizatora. W tym celu po zalogowaniu się do serwisu przez osobę polecającą w zakładce „Moje konto” należy kliknąć przycisk „Poleć Przyjaciela” wpisując wymagane dane osoby zapraszanej.

Osoba polecająca może zaprosić dowolną ilość swoich przyjaciół lub znajomych. Osoba polecająca powinna zapraszać do serwisu wyłącznie osoby sobie znane tj. przyjaciół, kolegów i znajomych. Organizator nie będzie tolerował i akceptował tzw. spamu.

Po dokonaniu czynności określonych w pkt 1 Osoba zaproszona do serwisu otrzyma za pośrednictwem maila zaproszenie wraz indywidualnym Kodem Promocyjnym, który powinien zostać użyty do rejestracji w serwisie www.totolotek.pl

Rejestracja w serwisie przez Osobę zaproszoną bez użycia Kodu Promocyjnego powoduje, że Osoba polecająca traci bezpowrotnie możliwość otrzymania bonusu z tytułu rejestracji Osoby zaproszonej.

Osoba polecająca będzie uprawniona do otrzymania 50 zł bonusu za każdą zaproszoną osobę, która zarejestruje się w serwisie przy użyciu Kodu Promocyjnego pod warunkiem spełnienia przez Osobę zaproszoną następujących warunków:

a) dokonania depozytu na łączną kwotę 150 zł w terminie 60 dni od momentu rejestracji.
b) zawarcia minimum 3 zakładów Toto-Mix (standardowe lub Live) z kursem min. 1,50 każdy za łączną kwotę 150 zł.
polec_przyjaciela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *