Mundial czas zacząć!

Już 12 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Turniej rozgrywany raz na cztery lata jest najważniejszą sportową imprezą na świecie i elektryzuje on kibiców piłkarskich na całym globie. Tym razem odbędzie się w Brazylii – kraju, którego piłkarska drużyna narodowa jest najbardziej utytułowanym zespołem w historii tych rozgrywek.

Obok gospodarzy faworytami nadchodzącego mundialu będzie na pewno Argentyna oraz Urugwaj, którzy w swoich składach mają piłkarzy światowego formatu. Oczywiście nie można zapominać o drużynie obecnych Mistrzów Świata i Europy – Hiszpanii i innych europejskich ekip jak Włochy, Anglia, Francja czy Portugalia. Jednak z uwagi na fakt organizacji tego turnieju w Ameryce Południowej, to zespoły z tego regionu będą miały lekki handicap na starcie. Przypomnijmy, że w siedmiu dotychczasowych finałach na tym kontynencie po trofeum sięgał zawsze jego reprezentant.

Jak będzie tym razem? Trudno jednoznacznie wskazać faworyta, bowiem w historii już wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że nazwiska nie grają. Niespodzianki to całe piękno tej dyscypliny. Trochę szkoda, że nie awansowała Reprezentacja Polski, mielibyśmy już swojego faworyta… Wracają do rzeczywistości, na kogo stawiacie? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą oraz oczywiście do typowania!

Oferta na XX Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Brazylia 2014