Kto wygra mundial w Brazylii 2014?

Już w ten czwartek w Brazylii rozpoczyna się słynny mundial. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zostaną zorganizowane już dwudziesty raz w historii! Sprawdź ofertę na zakłady MŚ.

Brazylia, czyli łatwa droga gospodarzy?

Faworytem są Brazylijczycy, za każdą złotówkę postawioną na drużynę gospodarzy można otrzymać blisko 4 razy więcej! Canarinhos tak jak w przeszłości w swoich szeregach mają prawdziwą gwiazdę w osobie gracza Barcelony – Neymara. Można również dodać dwie statystyczne informację na temat gospodarzy tego turnieju. Po raz ostatni gospodarz turnieju zatriumfował w 1998 roku, wówczas MŚ zdobyli trójkolorowi. Brazylia była po raz pierwszy gospodarzem MŚ w 1950 roku, Canarinhos  nie zdołali wówczas zdobyć Pucharu, wygraną cieszył się niedaleki sąsiad – Urugwaj! Czy historia znowu się powtórzy?

Argentyna, czas odwrócić złą kartę?

Argentyna to drużyna, która od 24 lat nie zdobyła medalu na MŚ. Ostatni medal tej drużyny był  w kolorze srebrnym po przegranym finale z Niemcami. Argentyna to drużyna „napakowana” gwiazdami, które jednak nie stanową drużyny. Największa gwiazdą jest Lionel Messi, oczy całej Argentyny będą zwrócone właśnie na tego piłkarza. Nie trudno znaleźć porównania w stylu gry Messiego do Diego Maradony, który w 1986 roku poprowadził swój zespół do złota podczas MŚ w Meksyku. Jak będzie tym razem? Za każdą złotówkę postawioną na Argentynę płacimy 5,50 złotego!

Niemiecki mannschaft jak zawsze naoliwiony

Niemcy to drużyna, która zawsze jest wymieniana  w gronie faworytów Mundialu i z reguły dochodzi do miejsc medalowych. Kurs na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów wynosi 6.00. Niemiecka drużyna personalnie jest słabsza od innych drużyn wymienianych w gronie faworytów, jednak jako zespół Niemcy mogą nie mieć sobie równych. Podopieczni Joachima Loewa stosują nie tylko żelazną organizację gry, ich futbol ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Czy Niemcy zatriumfują po raz czwarty? Jak powiedział Garry Linker „W piłkę grają wszyscy ale na końcu i tak wygrywają Niemcy”.

Zmierzch słonecznej Hiszpanii?

La Furia Roja w ostatnich latach absolutnie zdominowała wszystkie turnieje na szczeblu reprezentacyjnym – Hiszpanie to MŚ z 2010 roku i ME 2012 i 2008. Jednak wszystko kiedyś musi się skończyć i w Hiszpanii może nastąpić zmęczenie materiału, które wiązałoby się z konicznością zmiany pokoleniowej. Czy zmierzch hiszpańskich Bogów nastąpi w Brazylii? Za każdą złotówkę postawioną w zakładach bukmacherskich płacimy 7.50 złotego. Jak dotąd tylko dwóm drużynom w historii udało się obronić tytuł Mistrza Świat. Tej sztuki udało się dokonać Reprezentacji Włoch w latach 1934 i 1938, oraz Brazylijczykom w 1958 i 1962 roku. Czy Hiszpanie sięgną po kolejny tytuł?