Chciałbyś wygrywać więcej? Granie zakładów systemowych i AKO

Akumulatory (AKO), czyli kilka typów na zakład dzięki któremu można wygrać znacznie więcej.

Większe wygrane można uzyskać poprzez typowanie większej liczby zdarzeń na jednym kuponie. Jest to typowanie na kurs łączny kuponu, tzw. AKO, a zakłady tego typu nazywamy zakładami AKO (akumulatorami bądź tasiemcami bukmacherskimi. Kursy zakładów są mnożone przez siebie, dzięki czemu uzyskiwany jest większy kurs, niż w przypadku zakładów pojedynczych.

Aby wygrać AKO należy wytypować poprawnie wszystkie części składowe akumulatory (jeden nieprawidłowy niweczy całą wygraną na kuponie). 

Granie zakładów typu AKO polega na wytypowaniu od kilku do kilkunastu zdarzeń na kuponie bukmacherskim najbardziej prawdopodobnych typów tak, aby osiągnąć bardzo wysoki kurs ogólny, dzięki czemu, stawiając małą kwotę, np. 5 złotych, można wygrać nawet kilkadziesiąt tysięcy.

Akumulatory oznaczają wysokie wygrane.Ewentualne straty stawek wniesionych do zakładów akumulowanych nie są aż tak duże, jak w przypadku innych rodzajów sposobów gry, gdzie musimy stawiać spore pieniądze na zakład pojedynczy, aby uzyskać satysfakcjonującą wygraną.

W serwisie totolotek.pl w zakładce bonusy znajdziesz wiele promocji dotyczących akumulatorom, takich jak: „dzień akumulatorów”, płacimy za akumulatory” lub „zakłady mobilne”. W naszych promocjachoddajemy przegrane stawki oraz dodajmy 10% do wygranych kuponów.  Warto korzystać z naszych promocji i bonusów ponieważ w ten sposób minimalizujesz ryzyko utraty środków na grę.

Systemy w zakładach bukmacherskich Toto-Mix pozwalają na typowanie z możliwością popełnienia błędów, nie tracąc przy tym prawa do wygranej.

Do dyspozycji jest 66 systemów podstawowych oraz możliwość tworzenia własnych systemów, poprzez łączenie kilku systemów na jednym kuponie. Każdy system zawiera określoną liczbę kombinacji, czyli liczbę zakładów prostych, stąd jest to nic innego, jak uproszczona forma zapisu wielu zakładów na jednym kuponie. Systemy od 1z2 do 10z11 pozwalają na kombinacje typów, co zwiększa szanse na wygraną.

tabela systemów

Systemy w zakładach bukmacherskich Toto-Mix pozwalają na typowanie z możliwością popełnienia błędów, nie tracąc przy tym prawa do wygranej. Poniżej przykład zakładu prostego, gdzie znajdują się wszystkie możliwe systemy dla wybranej ilości zakładów.

W tym przypadku dla 5 pozycji mamy do dyspozycji zakłady 2z5 (10 kombinacji), 3z5 (10 kombinacji) oraz 4z5 (5 kombinacji). Wystarczy wpisać stawkę w odpowiednie pole np 3z5. Jeżeli wpiszemy we wszystkich polach stawkę, wówczas po zapisaniu utworzą się cztery oddzielne zakłady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *