Budujemy akumulator w zakładach bukmacherskich

Gracze bukmacherscy chętnie tworzą zakłady akumulowane. Zaletą akumulatora jest to,że zapewnia większe zyski przy mniejszym wkładzie finansowym, ale ważne jest, by pamiętać, wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem . Istnieją różne sposoby podejścia do tworzenia akumulatorów. Strategia budowania akumulatorów jest być może interesująca.

Budowa Akumulatora w zakładach

W przypadku budowy akumulatora, punktem wyjścia jest to, aby zdarzenia które w nim umieszczamy były poparte jakimiś logicznymi przesłankami. Najlepiej jest wybrać takie drużyny, których możliwości i potencjał jest nam znany. Niektórzy gracze wolą postawić na kilka niższych kursów, minimalizując tym samym ryzyko niepowodzenia, podczas gdy inni starają się znaleźć takie spotkania, w których stawka na zwycięstwo danej drużyny jest relatywnie wysoka. Niesie to z sobą większe ryzyko, ale i potencjalny zysk jest wtedy znacznie większy.

Należy to jednak robić z głową. Wielu początkujących graczy, daje się ponieść pokusie dużego zysku i zagrywa kupony na których umieszcza kilka zdarzeń z dużymi kursami. Szansa powodzenia takiego przedsięwzięcia jest naprawdę znikoma.

Zysk w zakładach bukmacherskich 

Najbardziej opłacana strategia grania akumulatorów polega na obstawianiu kilku meczów o niskich kursach. Zysk z takiego kuponu nie jest duży, lecz przynajmniej w miarę pewny. Można też podejmować większe ryzyko i grać zakłady bukmacherskie o dużych stawkach, oczekując tym samym duże wygranych, ale doświadczeni gracze bukmacherscy robią tak tylko incydentalnie. Dobrą radą jest również to, by w swoich akumulatorach nie umieszczać wszystkich meczów z jednej ligi. Jeżeli chcesz zbudować akumulator wokół najsilniejszych klubów Premier League, licz się z tym, że przynajmniej jeden z nich może sprawić negatywną niespodziankę i nie zwyciężyć swego spotkania, powodując tym samym, że Twój kupon okaże się przegrany.

Akumulatorów nie należy budować na siłę. W dniu, w którym nie ma rozgrywanych spotkań na których temat posiadasz jakąkolwiek wiedzę, najlepiej dać sobie z tym święty spokój i przeczekać.